Сека Алексиќ – Еве што појадува додека е бремена

Сека Алексиќ – Еве што појадува додека е бремена

Сека Алексиќ ужива во бременоста, а деновиве ужива и на Јадранското море. Денес таа објави фотографија од Шибеник, Хрватска,а во текот на вчерашниот ден ја објави оваа фотографија направена во Будва, Црна Гора.

Мора да признаеме дека оваа порција изгледа примамливо и многу богато со витамини.

🙋🏻🍉🍓🍊🍐🍏🍌🍒🍑🍎☕️

A photo posted by Seka Aleksić (@seka_aleksic) on

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text