Литар леден чај по цена од 15 денари – проверете каде денес можете да купите

Литар леден чај по цена од 15 денари – проверете каде денес можете да купите

Ледениот чај е вистинско освежување во летните денови. Но, кога имаме ваква неодолива понуда, дефинитивно не треба да се пропуште – 1 литар леден чај на Гуте Фрухте со вкус на лимон или праска по цена од само 15 денари.

Понудата важи само денеска до крајот на работното време во маркетите на Тинекс.

Леден чај на промоција во Тинекс

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Праски 15 денари – Еве каде е оваа акциска сена

Зошто е здраво да јадеме праски?

Лубеница 15, праски 30, цреши 120 денари за килограм – Еве ги моменталните цени на пазарот во Охрид

240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора

Природна лимонада од праски – веднаш ќе посакате да ја направите

Портокал, праска, кајсија… Здравствени предности на природните oвошни сокови

Исхрана на децата: Еве колку овошје и зеленчук треба да јадат дневно

Јадете колку сакате – Антиоксиданс диета