ФОТО: Северина со јака реклама за Скопско

ФОТО: Северина со јака реклама за Скопско

За сите кои ја пропуштивте Инстаграм фотографијата на Северина по нејзините настапи низ Македонија.

Имено, познатата хрватска пејачка се фотографирала заедно со својот син Александар на плоштадот во Скопје.

„Александар Велики и Александар Единствен и Најголем“, напиша Севе под фотографијата.

Но, во самиот кадар може да се види огромниот банер за „Скопско“ кој се наоѓа на Ристиќева Палата. Случајно или намерно, Северина заврши одлична работа за дополнителна промоција на нашиот бренд на пиво во регионот 🙂

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text