ФОТО: Роналдо повторно се лакира – Зошто?

ФОТО: Роналдо повторно се лакира – Зошто?

Роналдо повторно беше уловен од папараците во друштво на некоја нова убавица. Но, тоа не беше се. На истата фотографија се гледа како славниот фудбалер ги има излакирано дел од ноктите на нозете.

The toenails 😐 #cristianoronaldo #ronaldo #cr7 #fan #miami #florida #miamibeach

A photo posted by cr7worldwide 🌎 (@cr7worldwide) on

И додека сите се прашуват зошто, со стара фотографија се јавија и од Инстаграм профилот „cr7worldwide“, кои потсетија дека Роналдо „сака да експериментира со женски производи“.

Некои бараат медицинска причина за ваквото однесување на Кристијано Роналдо, а други сметаат дека фудбалерот број 1 во светот само сака да го сврти внимание кон себе.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text