Девет момчиња се степаа за тазе бурек

Девет момчиња се степаа за тазе бурек

Девет млади лица во Бања Лука ноќеска направиле вистински хаос, тепајќи се за бурек. Верувале или не, тепачката настанала помеѓу две групи момчиња кои чекале ред пред пекраницатаво Бања Лука, а направиле таква драма што полицијата морала да интервенира, пренесоа српските медиуми.

Учесниците во тепачката биле повикани на информативен разговор.

Неколку момчиња се полесно повредени, а на заминување со автомобилот бутнале и еден сообраќаен знак.

Повеќе  вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text