18+ ВИДЕО: Џејми Оливер лиже десерт вибратор

18+ ВИДЕО: Џејми Оливер лиже десерт вибратор

Додека светски популарниот британски готвач Џејми Оливер откри што сака да се случи со неговото тело по смртта – да го спалат во печка за печење пица и ја збуни јавноста, ние ве потсетуваме на едно негово шокантно видео.

За време на гостување во кулинарска емисија, неговиот домаќин извади вибратор и со него почнува да го меша десертот. Му нуди да проба на Џејми и тој без да види…

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Еве каде да аплицирате за работа на брод – Се бараат келнери, готвачи, бармени, садомијачи и менаџери

ФОТО: Џејми Оливер чека петто дете

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

ФОТО: YouTube

singlepost_text