За да нема солзи во кујната: Видео кое ќе ви помогне најбрзо да исечете кромид

За да нема солзи во кујната: Видео кое ќе ви помогне најбрзо да исечете кромид

Ова видео ви нуди супер трик како најбрзо и најлесно да исечете кромид во кујната, без да „роните“ солзи во неа. Се што треба да направите е да го погледнете видеото.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Топ 10 највкусни Gotvi.mk рецепти со печурки

Пијани печурки

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Динстано телешко со печурки

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Брзо и посно: Печурки со сусам

Мусака со печурки

Печурки во бел сос

singlepost_text