ФОТО: Емина е вистинска принцеза – Мустафа ѝ носи кафе во кревет

ФОТО: Емина е вистинска принцеза – Мустафа ѝ носи кафе во кревет

Познатата пејачка на својот профил на Instagram објави фотографија на која се гледа како нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ѝ носи кафе и вода во кревет.

Фановите на Емина на социјалните медиуми буквално „бомбардираа“ со позитивни коментари под фотографијата. Прочитајте:

Good morning coffee serves like this☕️😌😉 #myman #realtreasure #joy #morningcoffee

A photo posted by Love & Peace🙏🏼 (@yaemina) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text