ФОТО: Ана Николиќ го покажа венчалниот прстен кој го доби од Раста

ФОТО: Ана Николиќ го покажа венчалниот прстен кој го доби од Раста

Веста која привлече големо внимание во медиумите е тоа што Ана Николиќ се омажи во тајност за раперот Стефан Ѓуриќ Раста.

Тие неколку дена по венчавката отпатувале во Сплит за да учествуваат на еден фолк фестивал на кој заедно ќе настапуваат.

Во овој хрватски град, Ана Николиќ го покажа венчалниот прстен кој и го купи нејзиниот сопруг.

Ана Николиќ венчален прстен

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

Преземено од Прес24

singlepost_text