Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Пејачката Емина Јаховиќ веќе многу пати покажала како изгледа кога нема ни грам шминка, меѓутоа како и секој пат предизвикува воодушевување кај сите кои ја следат на Инстаграм.

Претходно таа беше актуелна во медиумите со фотографијата каде нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ја послужува со кафе.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

Фото: Instagram

singlepost_text