Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Ана Николиќ во тајност се омажи вчера за 11 години помладиот рапер Раста, а сега е објавена и првите фотографиии од венчавката.

Погледнете каква венчаница носеше атрактивната српска пејачка.

ФОТО: Facebook

singlepost_text