ВИДЕО: Имате првут? Ви нудиме ефикасно решение

ВИДЕО: Имате првут? Ви нудиме ефикасно решение

Сите реклами за шампони против првут ќе ви кажат дека првутот е една од најголемите причини за намалената самодоверба кај луѓето Првутот, освен тоа, предизвикува чешање и дуги непријатности.

Ние ви нудиме едноставно решение: скршете 2-3 аспирина (мала доза)  иизмешајте ги со количината на шампон што ја користите за миење на косата.

Во ова видео погледнете уште неколку намени на аспиринот надвор од стандардната медицинска упореба:

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text