700 мл сладолед за само 55 денари – проверете каде е оваа цена

700 мл сладолед за само 55 денари – проверете каде е оваа цена

После водата, едно од најдобрите разладувања во летните жештини предизвикува консумирањето на сладолед. Секој има омилен вкус, некој јаде на стапче, друг во корнет и трет во чашка.

Но, погледнете ја оваа неодолива цена со 50% попуст – 700 мл сладолед по цена од 55 денари. Како што е наведено, цената важи само денес, 25.07.2016 година (Понеделник) во маркетите на Тинекс.

Сладолед на промоција во Тинекс маркетите

Скапо ви е 20 денари за топче? Погледнете ја цената на овој сладолед

Урнебесно: Реакцијата на мало дете кое прв пат пробува сланина (видео)

Прочитај интересни Gotvi.mk рецепти:

ВИДЕО: Сладолед од кокос и боровница – неодолив домашен рецепт

Рецепт за брз и нискокалоричен сладолед со 3 состојки

ВИДЕО: Еве како да направите похован сладолед

Умереното јадење сладолед не дебелее и е позитивно за здравјето

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

singlepost_text