Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Бред Пит ја збуни својата публика и фанови дали повеќе сака да јаде стек или пица. Имено, актерот во две различни интервјуа, на прашањето кое му е најомилено јадење дава различни одговори.

Во едното интервју вели дека тоа е пицата, а во другото дека најмногу обожава да јаде стек.

Што и да му е повеќе омилено, изборот му е одличен 🙂

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

ФОТО: YouTube

singlepost_text