Јадам обилно дури 5 пати на ден и ослабев 10 килограми за 3 месеци

Јадам обилно дури 5 пати на ден и ослабев 10 килограми за 3 месеци

Читател ни ја открива својата тајна како на здрав и природен начин симнал цели 10 килограми, а притоа јаде и до 5 пати на ден.

„Јадам многу овошје и зеленчук, буквално кога и да ми се пријаде. Од месо јадам само пилешко месо, како и риба, а си дозволувам и по малку млеко и млечни производи“, вели тој.

Можеби ќе ви звучи чудно, но воопшто не се чувствувам гладен. Истовремено, секој ден имам по една спортска активност како фитнес, трчање или тенис.

Ја препорачувам оваа диета, односно комплетно нов начин на исхрана на сите кои сакаат здраво, темелно и природно да слабеат во континуитет, ни пишува нашиот читател.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Откажете се само од 2 работи и за неколку месеци ќе изгледате како топ модел

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text