Хит Рецепт: Палачинки од три состојки

Хит Рецепт: Палачинки од три состојки

Ви требаат само банана, јајце и цимет за да направите магија во кујната.

Состојки:

  • банани
  • јајце
  • цимет

Начин на подготовка:

  1. банани
  2. јајце
  3. цимет

Повеќе рецепти на Готви.мк

Заборавете како сте правеле палачинки – ви требаат само две состојки

Вкусни палачинки на кои никој не може да им одолее

Направете палачинки кои ќе можете да ги јадете неограничено

Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди

Видео: Како да приготвите палачинки од компири

Топ 10 Gotvi.mk рецепти со палачинки

singlepost_text