Омилените јадења на славните – ќе се зачудите од изборот

Омилените јадења на славните – ќе се зачудите од изборот

Верувале или не, иако славните најчесто држат диети за виткото тело, сепак уживаат и да претеруваат во кујната. Еве што најмногу сакаат да јадат  дел од ѕвездите.

Аксел Роуз од групата “Guns’n’roses” најмногу ужива во бел леб и шампањ.

Бијонсе која е една од најубавите жени во светот ужива во пилешко месо со лук и сол и бибер.

Бритни Спирт ужива во риба и помфрит.

Лејди Гага сака да јаде сирење на мраз.

Ријана пак ужива во варени јајца, сланина и колбаси.

Поврзани вести на Готви.мк:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text