ВИДЕО: Турист јаде во слаткарница, па става инсекти во чинијата за да не плати

ВИДЕО: Турист јаде во слаткарница, па става инсекти во чинијата за да не плати

„Обид да се насамарат угостителите. Во 39та секунда од снимката на видео надзорот се гледа како гостинот вади кесичка од паричникот и става некој вид на инсекти во чинијата. Потоа почна да се жали и да прави голема драма со цел да не ја плати сметката. За жал, вистината ја дознавме отпосле. Срамота!“, пишуваат угостители од Ровињ под ова видео:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Еспресо и кока кола 90 денари – Погледнете ги овие цени на плажа во Преспа

Викендов во Охрид на плажа – вода 40, еспресо 50 денари

Нес кафе 3,5 евра, тост 4 евра – Погледнете ги цените на оваа плажа кај Никити во Грција

Поскапо во Грција – на иста плажа во Неа Каликратија годинава повисоки цени

ФОТО: 30 денари еспресо на плажа – Еве каде се овие цени

Тост 70 денари, пиво 80 денари – Е ова се добри цени на море!

Кафе и сок 60 денари – Оваа година одиме тука на море

240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Читатели реагираат: Грција не е толку скапа за одмор! Еве ги цените

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

 

Фото: YouTube

singlepost_text