Нема да верувате: Ријана е вистински секс симбол, а не јаде здрава храна

Нема да верувате: Ријана е вистински секс симбол, а не јаде здрава храна

Убавата пејачка од Барбадос, Ријана, која важи за најсексипилна жена во светот, призна дека не сака да консумира здрава храна. 28-годишната убавица отворено кажува дека сака брза храна бидејќи таа е по нејзин вкус.

Ријана признава дека јаде многу сендвичи, обожава кашкавал и сирење, а зеленчукот не и е најомилената храна.

Нејзини омилени јадења се оние од родното Барбадос, па секогаш ги тера пријателите од родниот крај да и ги носат кога доаѓаат кај неа на гости.

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text