Видео: Стави чоколадо во фолија со меурчиња – резултатот е фантазија!

Видео: Стави чоколадо во фолија со меурчиња – резултатот е фантазија!

Супер декорација која вреди да се проба. Ако сакате вашата торта да изгледа како од најскапите слаткарници, се што ви треба е фолија со меурчиња.Погледнете ги деталите и инструкциите во видеото:

Повеќе рецепти на Gotvi.mk

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

singlepost_text