ФОТО: Вака расте ананас – Јелена Ѓоковиќ направи бум на Инстаграм

ФОТО: Вака расте ананас – Јелена Ѓоковиќ направи бум на Инстаграм

Сопругата на најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ, Јелена објави на Instagram фотографија од ананас со која предизвика огромна реакција и коментари.

„Ананас 🙂 Вака расте… Штотуку научив уште една нова работа“, напиша Јелена под оваа фотографија:

Pineapple 🌞 This is how it grows…. Just learned one new thing 🍍✅

A photo posted by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text