Анџелина Џоли живее со само 600 калории дневно – еве што јаде

Анџелина Џоли живее со само 600 калории дневно – еве што јаде

Ако може да им се верува на американските таблоиди, Анџелина Џоли во својот организам дневно внесува само 600 калории.

Еве како изгледа дневното мени на познатата глумица:

Доручек: лажица масло од кокос и малку корнфлекс

Ручек: протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони

Вечера: тенко парче месо и чаша вино

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Ќе патувате во Грција? – Внимавајте што носите преку граница зашто…

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

Нови правила во Грција: Казна од 150 евра ако носите свое пиење на плажа

240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора

ФОТО: Ова лето побрзо до гиро и морска храна?

 

Преземено од Прес24

singlepost_text