ВИДЕО: Чипс и сос – причина за жестока тепачка во ресторан

ВИДЕО: Чипс и сос – причина за жестока тепачка во ресторан

Како што тврдат очевидците, тепачката започнала поради цената на чипсот, како и бојата на сосот. Било побарано црвена, но испорачана зелена салса.

Столици, удари и навреди летале во еден мексикански ресторан за брза храна во Далас и тоа поради чипс и сос. И додека едни се тепале, други и понатаму си седеле на своите маси, гледајќи што се случува.

Погледнете го овој хаос кој настанал во ресторанот во видеото:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Тост 70 денари, пиво 80 денари – Е ова се добри цени на море!

ФОТО: „Македонско село“ – магнет за домашните гости и странските туристи

Кафе и сок 60 денари – Оваа година одиме тука на море

Пица 720 денари, чаша вино 280 денари – погледнете ги овие цени во Хрватска

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Броз кафе или 7г еспресо студио – каде го пиете омиленото кафе?

Скапо ви е 20 денари за топче? Погледнете ја цената на овој сладолед

ВИДЕО: Рецепт за најскапиот бургер во светот

singlepost_text