Можно ли е? Анџелина Џоли дневно јаде храна со само 600 калории

Можно ли е? Анџелина Џоли дневно јаде храна со само 600 калории

Ако може да им се верува на американските таблоиди, Анџелина Џоли во својот организам дневно внесува само 600 калории.

Еве како изгледа дневното мени на познатата глумица:

Доручек: лажица масло од кокос и малку корнфлекс

Ручек: протеински шејк или неколку бадеми и гумени бонбони

Вечера: тенко парче месо и чаша вино

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Ќе патувате во Грција? – Внимавајте што носите преку граница зашто…

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

Нови правила во Грција: Казна од 150 евра ако носите свое пиење на плажа

240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора

ФОТО: Ова лето побрзо до гиро и морска храна?

 

Преземено од Прес24

singlepost_text