ВИДЕО: Направете солени мафини за 3 минути

ВИДЕО: Направете солени мафини за 3 минути

Летото се ближи, време е за гости. Ако веќе ви се најавија, погледнете во видеото брз рецепт за солени мафини кои се прават за 3 минути.

Се што ви треба се неколку тост лепчиња, сланина и јајца.

Повеќе рецепти за мафини тука

За повеќе видеа со кулинарски трикови кликнете тукаhttps://gotvi.mk/category/tips-tricks/

Готвењето никогаш не било полесно и поинтересно 🙂

Прочитај Топ 10 Gotvi.mk мафин рецепти:

  1. ВИДЕО: Мафини со сирење готови за 10 минути
  2. Чоколадни мафини
  3. Капкејк мафини
  4. Ултра брзи пица мафини
  5. Мафини од банани
  6. Брзи овесни мафини
  7. ВИДЕО: Мафин рози од јаболко
  8. Мафини со 5 семиња
  9. ВИДЕО: Како да направите солени мафини за 3 минути
  10. Брзи солени мафини

singlepost_text