ВИДЕО: Декорација која се прави за минута, а ќе ги воодушеви сите

ВИДЕО: Декорација која се прави за минута, а ќе ги воодушеви сите

Како да направите декоративен бран од краставица. Во ова видео ви откриваме едноставен трик за да внесете новини во вашата кујна.

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

Едноставно, нели?

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

Прочитај интересни рецепти:

Чиа пудинг

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

 

singlepost_text