ВИДЕО: Едноставен трик за најбрзо вадење на семките од цреши и вишни?

ВИДЕО: Едноставен трик за најбрзо вадење на семките од цреши и вишни?

Одличен совет во сезоната на цреши и вишни.

Сè што ви треба е едно шише и стапче. Погледнете детали во видеото:

Замисли полна чинија со исчистени цреши 🙂

Погледни повеќе кулинарски совети, трикови и рецепти тука

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Охридски чомлек

Пица лазања

Свежа салата со тестенини

Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди

Која е тајната за совршени лазањи

ВИДЕО: Домашно ќофте на шведски начин

Торта со јагоди

singlepost_text