ВИДЕО: 24 Kitchen Скопје – 24 часа вкусна храна

ВИДЕО: 24 Kitchen Скопје – 24 часа вкусна храна

Ова е видео кое мора да го погледнете, а прикажува голем дел од вкусната храна која може да се јаде во Главниот град.

Браво девојки и дечки!

Насловот е позајмент од еден од коментаторите на видеото, Мартин 🙂

Прочитај поврзани Gotvi.mk видео рецепти:

ВИДЕО: Направете фантастичен суфле чизкејк со 3 состојки

ВИДЕО: Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

ВИДЕО: Не фрлајте храна – Животот и патот на една јагода

ВИДЕО: Рецепт за пица која не се пече во рерна

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Брз рецепт за домашен чоколаден пудинг

singlepost_text