Нови фотографии од ресторанот на Ноле

Нови фотографии од ресторанот на Ноле

Светскиот тенисер број еден заедно со својата сопруга ги брои последните недели од отворањето на нивниот ресторан за здрава храна, Eqvita. На Facebook тој напиша: „Eqvita е повеќе од ресторан. Тоа е концепт. Приказна. Да бидам попрецизен, Eqvita е лична љубовна приказна, бидејќи ја делиме заедно со Јелена“.

Ресторанот се наоѓа во Монте Карло, а еве нови фотографии за да ѕирнеме како ќе изгледа ресторанот 🙂

Eqvita foto 1

Eqvita foto 2

Целата фотогалерија погледнете ја тука

Отворена првата вегетаријанска месарница! Инфо тука

singlepost_text