ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

Овие неодоливи ќофтиња одлично одат во комбинација со вашиот омилен сос. Идеални се за секој оброк и за сите кои сакаат да внесат помалку калории и уживаат во вкусот на туна.

Погледнете ги деталите за овој рецепт во видеото:

Повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови прочитај тука

Рецепт за домашни ќофтиња тука

Рецепт за ќофтиња со тиквица