ВИДЕО: Топ 5 рецепти со јајца во Дубаи

ВИДЕО: Топ 5 рецепти со јајца во Дубаи

Омлет со сирење и спанаќ, како да испржите јајца само со вода, како да подготвите омлет на Либански јазик – само дел од превкусните рецепти кои ќе ги научите во видеото.

Погледнете во видеото како тоа се прави во Дубаи 🙂

Повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови прочитајте тука

ВИДЕО: Како да зготвите јајца на шкотски начин