ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Оваа торта содржи од сè по малку, но не се штеди на чоколадо 🙂

Има малку работа за да се приготви, ама резултатот ќе биде фантастичен. Погледнете ги деталите во видеото:

За повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови кликнете тука