ВИДЕО: Мафини со сирење готови за 10 минути

ВИДЕО: Мафини со сирење готови за 10 минути

Потребни ви се само калап за мафини, јајца, зеленчук, сирење, сувомеснато по вкус и имате превкусни мафини за 10 минути.

Можете да ги комбинирате со свежа салата, а перфектни се како пакет со ужинка за деца 🙂

Сите детали погледнете ги во видеото:

За повеќе кулинарски рецепти, совети и трикови кликнете тука