ВИДЕО: Чоколадна топка со карамела и кикирики

ВИДЕО: Чоколадна топка со карамела и кикирики

За сите љубители на чоколадниот и карамел вкус, Ви откриваме рецепт кој нема да ве остави рамнодушни. Едноставно, ова е десерт кој се топи во уста.

Повеќе детали во видеото:

За видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови кликнете тука