ФОТО: Традиционална македонска даска

ФОТО: Традиционална македонска даска

Gotvi.mk препорака за вкусна традиционална македонска даска кога ќе ви дојдат гости или како одлично мезе пред ТВ со добар филм или спортски натпревар 🙂

Потребни состојки за оваа даска:

Рецепт за Брза даска тука

Рецепт за Даска за мацкање тука

На здравје!

Фото: ресторан Амор – Кочани

singlepost_text