ВИДЕО: Како да направите солени мафини за 3 минути

ВИДЕО: Како да направите солени мафини за 3 минути

Викенд, време е за гости. Ако веќе ви се најавија, погледнете во видеото брз рецепт за солени мафини кои се прават за 3 минути.

Се што ви треба се неколку тост лепчиња, сланина и јајца.

Повеќе рецепти за мафини тука

За повеќе видеа со кулинарски трикови кликнете тукаhttps://gotvi.mk/category/tips-tricks/

singlepost_text