ВИДЕО: 4 магични трикови со овошје

ВИДЕО: 4 магични трикови со овошје

Како да пресечете јаболко без нож, како кората од портокал да ја искористите како декоративна свеќа?

Но, и како кога ќе ја излупите бананата да биде исечена на тркалца? Погледнете во видеото:

singlepost_text