ВИДЕО: Еве како да направите декоративна роза од домат за минута

ВИДЕО: Еве како да направите декоративна роза од домат за минута

Сè што ви треба е само еден домат и остар кујнски нож. Другото е волја да го научите овој едноминутен трик кој е опишан во видеото:

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

singlepost_text