ВИДЕО: Шест одлични готварски трикови

ВИДЕО: Шест одлични готварски трикови

Како да излупите варено јајце за 3 секунди, како да исчистите лук многу брзо и без да си ги замирисате рацете?

Погледнете во видеото и како наједноставно се лупат киви и компир..

Повеќе кулинарски трикови за повкусни јадење прочитајте тука

Прочитај интересни рецепти:

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

singlepost_text