Tag: airbnb

Повеќе

ФОТО: Ким Кардашијан се заблагодари на Airbnb за одличното сместување во Њујорк

Ким Кардашијан, која деновиве е актуелна поради тоа што на јавноста и обелодени дека боледува од псоријаза, одмора во Њујорк. Таа на својот Инстаграм профил се заблагодари на сервисот „Airbnb“ за одличното сместување што и го обезбедиле во најубавиот град на светот. Just checked into our NYC penthouse. Thanks @airbnb […]