Tag: југоекспорт стил

Повеќе, Препораки

Уште неделава специјални саемски попусти во Југоекспорт Стил

До Сабота, 18.05.2019 година се одржува традиционалниот Саем за мебел во салоните на Југоекспорт стил. Етаблираниот бренд за мебел за сите потрошувачи обезбеди најголем и најповолен попуст од различни производители, како и вредни подароци. Од Југоекспорт Стил потсетуваат и дека за времетраењето на овој Саем, со секоја купена кожна гарнитура […]

Повеќе

Одлични саемски мебел попусти во Југоекспорт Стил – Погледнете ја најдобра понуда досега

Етаблираниот бренд за мебел, Југоекспорт Стил од утре, 01.04.2019 година до крајот на месец Април го организира Саемот за мебел 2019 година. Саемот ќе се одржи во сите салони на Југоекспорт Стил, како и онлајн преку нивната официјална веб страна, информираа од компанијата. Сите каталози со саемски промотивни цени кои […]

Препораки

Прв ден Саем на мебел – Југоекспорт Стил со одлична понуда и посетеност

Овогодинешниот Саем на мебел 2018 се одржува во периодот од 09 до 14 Октомври во спортскиот центар „Борис Трајковски“ во Скопје. Етаблираниот бренд за мебел, Југоекспорт Стил со одлична понуда и посетеност за време на првиот саемски ден. На нивниот штанд во втората саемска хала, на едно место ќе ги […]

Препораки

Југоекспорт Стил ги објави саемските мебел попусти – Погледнете ја најдобра понуда досега

Етаблираниот бренд за мебел, Југоекспорт Стил е дел од 44. Меѓународен саем на мебел. Саемот ќе се одржи од 9. до 14. октомври на површина од 8000м2 во комплексот ВИП Арена Борис Трајковски. Исто така, саемските попусти ќе важат и во сите салони на Југоекспорт Стил, како и онлајн преку […]

Повеќе, Препораки

Гужви во салоните на Југоекспорт Стил – Уште денес важат саемските попусти

Македонскиот синоним за квалитет на мебел, Југоекспорт Стил информира дека денес е последниот ден на овогодинешниот Саем за мебел кој го организираа во нивните салони за мебел. Саемот започна на 20.03.2018 година. Промотивните каталози можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions Локациите на салоните на Југоекспорт Стил се достапни […]

Повеќе, Препораки

Објавени саемските мебел попусти – Југоекспорт Стил со најдобра понуда досега

Етаблираниот бренд за мебел, Југоекспорт Стил од вчера, 20.03.2018 година до крајот на месецов го организира Саемот за мебел 2018. Саемот ќе се одржи во сите салони на Југоекспорт Стил, како и онлајн преку нивната официјална веб страна, информираа од компанијата. Сите каталози со саемски промотивни цени кои се состојат […]

Повеќе, Препораки

Јунските попусти во Југоекспорт Стил траат уште 2 дена – Еве што може да купите со 20% пониски цени

Летото е идеално за реновирање, но и за опремување на домот и разубавување со нови парчиња мебел. Македонскиот синоним за квалитет на мебел, Југоекспорт Стил информира дека 18 производи (гарнитури, фотељи и табуретки) кои се со 20% попуст можат да се купат заклучно со 01.07.2017 година. Сите каталози со мебел […]

Повеќе

Денес завршуваат мајските мебел попусти во Југоекспорт Стил – Еве кои производи се на промоција

Македонскиот синоним за квалитет на мебел, Југоекспорт Стил во текот на овој месец со одлична понуда на мебел попусти. Над 25 производи можат да се нарачаат уште денес по одлични цени. Мајскиот каталог можете да го погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/data/catalogues/126/catalogue.pdf Сите Каталози со попусти можете да ги погледнете на […]

Повеќе

Награди за Југоекспорт Стил – Саемските попусти продолжуваат во салоните за мебел

Етаблираниот бренд за мебел Југоекспорт Стил се закити со 2 високи признанија за време на 43от Саем за мебел кој се одржа минатата недела во Скопје. Југоекспорт Стил ја доби високата награда за трпезариската маса Bibiana на Miotto Design, како и признанието во категоријата „Мебел за трпезарии“, каде беше наградена масата Alina. […]

Повеќе

(ФОТО+ВИДЕО) Почнува Саемот за мебел – Ѕирнете како изгледа и погледнете ги каталозите со попусти

На 21.03 почнува овогодинешниот Саем за мебел. Нашата екипа денеска забележа како изложувачите ги прават последните подготовки пред официјалниот почеток кој е најавен за утре во 10 часот. Југоекспорт Стил, компанијата со повеќе од 25годишна традиција и симбол за квалитетен мебел ги објави саемските Каталози со попусти кои ќе важат […]