Tag: чудо

Препораки

ФОТО: Заедно имале 360 килограми, мебелот пукал под нив – оваа диета направила чудо

Заедно имале 360 килограми, а за само 12 месеци овој пар успеал да симне многу килограми и да се преполови.26-годишната Лекси Рид кога се запознала со 28-годишниот Дени имала 218 килограми, а тој пак 127. Заедно внесувале и до 8,000 калории на ден, а потоа за една година им се […]

Десерти

Чоколадно чудо: Брз и вкусен колач со едно јајце

Со овој десерт нема да загубите многу време во кујна. Постојано ќе го правите за своите најблиски. Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Најбрзиот колач на светот: Измешајте брашно и сладолед и ќе добиете колач за 5 минути ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед Пудинг од ориз Чоколадна баклава Чоко палачинки со […]