Tag: фрапучино

Десерти

Ледено мока фрапучино

Наместо обично кафе, направете мока фрапучино кое ќе ве освежи и заслади. Уживајте! Повеќе вести на Готви.мк: Рости од компир Шеф салата Дресинг за Шеф салата Таљатели со зеленчук Пржена банана Pad Thai со пилешко

Десерти

Фрапучино со карамел и кафе

Пробајте ја оваа напивка со деликатен вкус на карамел, испреплетен со вкусот на вашето омилено кафе. Уживајте! Повеќе на Готви.мк: Чајот од шипка како лек БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот Дамки од […]