Tag: солен ролат

Видео, Главни јадења, Предјадења

Солен ролат од пеглан леб: Вкус кој не се заборава (Видео)

Идеален за доручек, вечера или предјадење. Солен ролат кој ќе го обожавате, а така лесно се прави. Добар апетит! Повеќе Готви.мк рецепти: Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата Топ 5 рецепти за пролетни салати […]

Главни јадења, Предјадења

Вкусен солен ролат со кашкавал и шунка

Неодолив специјалитет кој брзо се подготвува, а уште побрзо се јаде! Добар апетит!   Повеќе на Готви.мк: Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула Неодолива крем салата Десерт готов за 20 минути Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома Супер рецепт: Леден […]