Tag: Плитвички

Повеќе

ВИДЕО: Замрзнаа и Плитвичките езера во Хрватска

Плитвичките езера во Хрватска се една од најголемите туристички атракции. Иако се најпопуларни за посета во текот на пролетта и летото, тие и денес изгледаат прекрасно. Погледнете што регистрираше камерата на 24сата: ФОТО: 24sata Прочитај повеќе на Gotvi.mk: БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта Корисен […]