Tag: насловна

Забава

Наоми Кемпбел со кратка коса на насловната на њујоршки „Paper“

Њујоршкиот магазин „Paper“ на својата насловна страница на септемврискиот број ја стави сексапилната Наоми Кемпбел со кратка фризура. Овој број е посветен на 1.000 убави луѓе, при што магазинот ја издвои Кемпбел на каверот. Наоми се заблагодари објавувајќи ја насловната страница на својот Инстаграм профил: #thank you @papermagazine truly honored […]