Tag: Мустафа

Забава

ФОТО: Емина е вистинска принцеза – Мустафа ѝ носи кафе во кревет

Познатата пејачка на својот профил на Instagram објави фотографија на која се гледа како нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ѝ носи кафе и вода во кревет. Фановите на Емина на социјалните медиуми буквално „бомбардираа“ со позитивни коментари под фотографијата. Прочитајте: Good morning coffee serves like this☕️😌😉 #myman #realtreasure #joy #morningcoffee A photo […]

Забава

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Пејачката Емина Јаховиќ веќе многу пати покажала како изгледа кога нема ни грам шминка, меѓутоа како и секој пат предизвикува воодушевување кај сите кои ја следат на Инстаграм. Претходно таа беше актуелна во медиумите со фотографијата каде нејзиниот сопруг Мустафа Сандал ја послужува со кафе. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Северина со нов […]