Tag: меланија трамп

Повеќе

Меланија Трамп на 47 години изгледа како манекенка – Откри што јаде

Првата дама на САД, Меланија Трамп и покрај годините изгледа прекрасно, а колку е дисциплинирана во однос на храната може да се види и по тоа што секогаш јаде ист појадок наутро. Не залудно нутриционистите велат дека појадокот е најважниот оброк во денот, а ова го потврдува и првата дама […]

Препораки

Меланија Трамп е секс бомба – откри како ја одржува линијата

Пред претседателската кампања на Доналд Трамп, неговата сопруга Меланија Трамп ретко се појавуваше на јавни настани и не даваше интервјуа на медиумите. Токму затоа нејзиниот профил во магазинот ГК предизвика голем интерес кај сите. Меланија дала ексклузивно интервју за магазинот, а за потребите на приказната се разговарало и со нејзините […]

Деликатеси

ФОТО: Бизнисот им расцвета – би пробале ли деликатес “Меланија Трамп”

Трамп треската веќе почна да го тресе светот, па така, во Словенија веќе најдоа начин да заработат на новата прва дама на САД, убавата Меланија Трамп.Се појави слатко во тегла со име “Меланија”. Во една пицерија, од каде потекнува Меланија, понудија слатко со нејзиното име. Повеќе на Готви.мк: Мајката на […]