Tag: медал

Предјадења

Појадок за медал: Омлет со индиски ореви

Омлетот никогаш не бил повкусен. Овој необичен рецепт од сега ќе го правите постојано во домот. Ова се намирниците кои ви се потребни: Повеќе поврзани рецепти на Готви.мк 240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора Нови правила во Грција: […]