Tag: лежалки

Забава, Повеќе

ФОТО: 30 и 50 Евра за лежалки на ден е евтино – Погледнете ги овие цени во Црна Гора

Читател на Gotvi.mk, Дејан Трајанов ни ја испраќа оваа фотографија направена во Свети Стефан, Црна Гора. На неа можат да се видат лежалки покрај море, но и нивната цена која изнесува неверојатни 80 евра. После ова, лежалките од 30 евра во Парга и оние од 50 евра на друга плажа […]

Повеќе

ФОТО: После овие цени во Црна Гора, лежалките од 30 евра ќе ви изгледаат многу евтино

Читател на Gotvi.mk, Љупчо Петрушевски, ни испраќа фотографија на која е наведена цената за 2 лежалки на една плажа во Свети Стефан, Црна Гора. На влезот на плажата е наведено дека е задолжително користење на лежалките кои се изнајмуваат. Со други зборови, на оваа плажа не може да дојдете со сопствена […]

Повеќе

ФОТО: Би платиле ли 30 евра за овие лежалки?

Читател ни испраќа цени од лежалки на една плажа близу Парга, Грција. Тој цели дека за овие две лежалки и чадор покрај море се плаќа 30 евра. На другите плажи во Парга лежалките се движат помеѓу 6 и 8 евра, вели тој. Прочитај поврзани Gotvi.mk вести: Халкидики на плажа: Кафе од 3,5 […]